Kleurrijke kantine met Egger

“𝘞𝘢𝘵 𝘥𝘦𝘦𝘥 𝘔𝘢𝘹 '𝘵 𝘸𝘦𝘦𝘳 𝘭𝘦𝘬𝘬𝘦𝘳 𝘷𝘢𝘯 '𝘵 𝘸𝘦𝘦𝘬𝘦𝘯𝘥.” “𝘝𝘰𝘯𝘥 𝘫𝘪𝘫 𝘥𝘪𝘦 𝘨𝘦𝘭𝘦 𝘬𝘢𝘢𝘳𝘵 𝘵𝘦𝘳𝘦𝘤𝘩𝘵?” “𝘞𝘦𝘻𝘦𝘯 𝘦𝘵𝘦𝘯 𝘣𝘪𝘫 𝘥𝘢𝘵 𝘳𝘦𝘴𝘵𝘢𝘶𝘳𝘢𝘯𝘵𝘫𝘦 𝘸𝘢𝘵 𝘫𝘪𝘫 𝘻𝘦𝘪… 𝘍𝘪𝘫𝘯𝘦 𝘢𝘬𝘰𝘦𝘴𝘵𝘪𝘦𝘬 𝘥𝘢𝘢𝘳.” “𝘝𝘢𝘯𝘢𝘷𝘰𝘯𝘥 𝘰𝘶𝘥𝘦𝘳𝘢𝘷𝘰𝘯𝘥…”

Je weet wel, die gezellige kletspraatjes in de kantine. Maar een kantine kun je het eigenlijk niet meer noemen, toch? Neem bijvoorbeeld deze ruimte bij Call Care. Een mooie balans tussen openheid en stijl. Veel zwart en opgefleurd met de kleurrijke maatwerk kasten in currygeel en amazonegroen.

De maatwerk kasten zijn gemaakt plaatmateriaal van Egger en zijn voorzien van één van de hardste toplagen die bestaat: melamine. Dit zorgt ervoor dat het meubilair lang meegaat en gemakkelijk schoon te houden is - iets waar de facilitaire dienst zeker van zal genieten!

- Ontwerp: Stelt Design
- Realisatie: RIS.Projecten en Frits de Jong Interieurbouw
- Foto's: Rick Geenjaar
- Plaat: Diverse decoren Egger gemelamineerd spaanplaat

asset_image

asset_image

asset_image